Şirket içi veri laboratuvarlarımızda müşteri davranışları ve psikografik zekaya dair bilgiler işlenir. Bu, müşteri yolculuğunu zenginleştiren çözümleri şekillendirmemize yardımcı olur.
Evde, işte veya hareket halindeyken, müşterilerinizin veya çalışanlarınızın hayatlarının arka planında yer alarak yaşamı kolaylaştırmayı hedefliyoruz.
75 ülkede her zaman operasyona hazır ve kendini işine adamış 900.000'den fazla profesyoneli kapsayan güçlü bir ağa sahip uzmanlardan oluşan bir topluluğuz.
personnel
faaliyet
dosya
Yapay zeka özellikli tele sağlık çözümümüz Emma, kesintisiz hasta yolculuğunda 7/24 tıbbi tavsiye sağlıyor. Bu platform, yolcuların yeni anlarına hizmet ederken müşteri ilişkilerini derinleştiriyor.
Seniors@Home, yaşamın ilerleyen dönemlerinde karşılaşılan benzersiz zorlukları ele almak için tasarlanmış her şey dahil merkezimizdir. Bir düğmeye dokunarak kullanışlı, günlük yaşam desteği sağlar.
Seyahat hizmetini, yararlı araç ve güvenilir bilgiyle bütünleştirerek, seyahat deneyiminin geleceğini şekillendiriyoruz. 
Bir müşterinin limuzini düğününe giderken bozuldu. Ekibimiz her çekici şirketini aradı ve arabayı alacak ve hatta müşterimizi kiliseye götürecek birini buldu. Düğüne gelin arabası yerine çekiciyle gitmiş olsa bile zamanında oraya ulaştırdık.
10 yaşında bir çocuk ücra bir adada komaya girdi. Covid kısıtlamaları onu Avustralya'ya götüremeyeceğimiz anlamına geliyordu, bu yüzden Auckland'da karar kıldık.
Allianz Partners has joined forces with Paris 2024 and offers event ticket cancellation insurance starting from October 9, 2023.
Allianz Partners bugün, 8,2 milyar Euro toplam gelir ve 260 milyon Euro faaliyet karı ile 2022 yılı sonuçlarını açıkladı.
Allianz Partners today announced its full year 2022 results with 8.2 billion euros1 in total revenue and an operating profit of 260 million euros
Allianz Group'un çalışanlara sağlanan faydalar ağı olan Allianz Global Benefits GmbH, 1 Ocak 2023 itibarıyla Allianz Partners'a katıldı.
Allianz Global Benefits GmbH, the employee benefits network of the Allianz Group, has joined Allianz Partners, as of January 1, 2023.