AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi Web Sitesi Telif Hakkı Bildirimi (2012)

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. 

© Copyright 2012 AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'ne aittir

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'ne aittir. Bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetler önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir. Bilgiler, AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'nin yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamazlar. Aşağıdaki şartlar gözden geçirilmek kaydıyla, kaynak göstererek alıntı yapılabilir:

  1. Yukarıda bahsi geçen dokümanlar tamamen kişisel, ticari olmayan ve bilgi verme amacıyla kullanılabilir. 
  2. Yukarıda bahsi geçen dokümanlar, AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'ne yazılı başvuru yapılmadan ve başvurunun olumlu yanıtı alınmadan değiştirilemez. 
  3. Telif Hakkı ve izni alındığında, tüm dokümanlarda aşağıdaki ibare yer almak zorundadır:

"Copyright © 2012 - Tüm Hakları AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'ne aittir"

Bu web sitesinin yayınlanması, sadece tanıtım ve bilgilendirme amacı ile sınırlı olup, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.

Allianz Partners web sitesi içeriklerinin tüm hakları saklıdır ve Allianz Partner SAS ve/veya ilgili Allianz Partners şirketlerine ait telif hakları ile korunmaktadır. Allianz Partners SAS’ın yazılı izni olmadan "Framing" teknolojisi kullanılamaz, yayınlanamaz, satılamaz, lisans verilemez, türev oluşturulmaz. Herhangi bir içerik kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, değiştirilemez, görüntülenemez, dağıtılamaz, iletilemez, çoğaltılamaz, logo kullanılarak ya da alt lisansla ticari amaçla kullanılamaz. AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi Web sitesinde yer alan bilgi ve malzemeden aşağıdaki şartlarla, kaynak göstererek alıntı yapılabilir:

  1. AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi Web sitesinde yer alan bilgi ve malzemeler, tamamen kişisel, ticari olmayan ve bilgi verme amacıyla kullanılabilir.
  2. AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi Web sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemeler,  AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'ne yazılı başvuru yapılarak, yazılı olumlu yanıt alınmadan değiştirilemez.
  3. Telif Hakkı ve izni alındığında, alıntı yapılan tüm bilgilerin ve malzemeler aşağıdaki ibare yer almak zorundadır.

"Copyright © 2012 - Tüm Hakları AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'ne aittir"

AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi Web sitesinin yayınlanması, sadece tanıtım ve bilgilendirme amacı ile sınırlı olup, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Site özenle hazırlanılmış olmasına rağmen, site ziyaretçileri; sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini almayacağı gibi; bundan yararlanmak isteyenler için, hiçbir şekilde öngörülen sigorta teminatına ilişkin poliçenin genel ve özel şartlar ve eki liste/lerde yer almadıkça, bir hak veya AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi bakımından bir taahhüt bahsetmez; poliçe sahipleri için ise, sahip oldukları sigorta poliçe ve eklerinde yer alan hüküm ve şartların değiştirilmesi, genişletilmesi veya kaldırılması anlamını taşımaz. Bu nedenle, web sitesinde yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili doğrudan şirketimizle görüşmenizi tavsiye ederiz.

AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmekle birlikte, AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'nin bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. İnsan hataları, teknik veya diğer hususlar nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin söz konusu olabileceğinden, AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığını beyan eder.

Kullanıcının, AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanarak yaptığı işlemler veya siteye ulaşamaması sonucu doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, Kullanıcı, AWP Servis Hizmetleri Anonim Şirketi'nin bu kayıp veya hasar için hiçbir nam altında borç veya sorumluluğunun doğmayacağını peşinen ve dönülemez şekilde kabul ve beyan eder.