“Önemli olan kariyeriniz, kariyerinizse önemsedikleriniz” prensibiyle yola çıktığımız kariyer yolculuğunda 1997 yılından beri Türkiye’de seçkin kurumların müşterilerine asistans hizmeti sağlayan çalışanlarına sürekli katkıda bulunan, kişisel gelişimine önem veren, yaratıcılık odaklı kocaman bir aileyiz.

İşimizi önemseyerek, takımdaşlıkla, şeffaflıkla ve çeviklikle yapıyor, bu değerlerimiz sayesinde 7 gün 24 saat durmaksızın müşterilerimizin geleceğini güvence altına almayı amaçlıyor, yaşamlarını kolaylaştırarak fark yaratıyoruz.

Allianz Partners Türkiye İnsan Kaynakları Departmanı olarak, tüm çalışanlarımızın en başta iş yaşam dengesini korumasına ve kişisel gelişimini asla ihmal etmemesine büyük önem veriyoruz. Kişiye özel farklı kariyer fırsatları yaratmak üzerine kurulu bütünsel bakış açımızla, global şirket kültürümüzün bizlere sunduğu pek çok imkanı birlikte değerlendiriyoruz.

Öğrenme ve gelişimin hiç bitmediği Allianz Partners Türkiye Ailesi’nin bir parçası olmaya varım diyorsan  kariyer.net ve Allianz Patners Türkiye Linkedin sayfaları üzerinden başvurularını bekliyoruz!