Dünya genelinde nüfus ve tıbbi maliyetler arttıkça ve insanlar sağlık merkezlerine daha çok bağımlı oldukça, hastanelerde de bekleme sıraları daha uzun ve daha meşakkatli hale geliyor.

30 yıldan fazla zamandır Allianz Partners’ın deneyimli kadrosu, bu alandaki birikimlerini yeni müşterileri memnun etmeye odaklıyor. 

Bilgi ve Tavsiye

Hastanelerde uzun bekleme sıralarından, internet üzerinde bulunan çelişkili bilgilerden kaçınmak, Allianz Partners’ın telefon üzerinden sunduğu tıbbi danışma hizmetiyle mümkün.

Müşterilerinize bir kaza veya ani hastalık yaşamaları durumlarında ve hatta ani hastalık yaşamalarının önlenmesinde tıbbi danışma hattımız sayesinde hayatlarını kolaylaştırmalarına, sağlıklarını proaktif bir şekilde yönetmelerine yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken müşterilerinize profesyonel ve onurlu bir şekilde yardım edilmesini sağlayarak müşteri ilişkilerinizi olumlu yönde geliştiriyoruz.

Danışman doktorlarımız, müşterilerinizle günlük hayatınızı kolaylaştırıyor, bilgilendiriyor, gerektiğinde acil tıbbi servislere yönlendirerek ve sorunlarına doğru çözümü buluyor. Uzman doktor ve hemşirelerden oluşan ekibimiz soruları cevaplamak ve tavsiye vermek üzere, zor zamanlar boyunca müşterilerinizi tıbbi danışma hattımız üzerinden desteklemeye hazır.

Tıbbi Danışma Hattı

·         Belirli bir semptomda bir tıp uzmanından derhal cevap

·         Tıbbi sorular ve tedavi yolu ile ilgili bilgiler

·         İkinci tıbbi görüş ile rehberlik

·         7/24 tıbbi uzmanlardan oluşan bir ekip

·         Gizlilik

Acil Ambulans Gönderimi

Müşterilerinize ihtiyaç duydukları tedavi yolunun her aşamasında (hastanede yatmadan önce, hastanede ve sonrasında) sağlık asistansı ve acil ambulans desteği sağlıyoruz. Yaralanma veya hastalanma durumunda; danışman doktorun kararıyla en yakın tam teşekküllü hastaneye, doktorlu ambulans ile ücretsiz olarak gönderilir.

Diyetisyen Desteği ve

Sağlıklı Beslenme Yöntemleri

Kişilerin yeterli, dengeli ve sağlıklı bir biçimde beslenebilmeleri için, yemek listelerinin hazırlanması, yiyeceklerin sağlığa uygun tekniklerle pişirilmesi, depolanması ve tüketilmesi, yanlış beslenme alışkanlıklarının tespiti, çeşitli hastalık durumlarındaki bireyler için uygun diyet planlarının hazırlanması gibi konularda katılımcılara bilgi, danışma ve organizasyon hizmetleri sağlanır.