Allianz Partners olarak çeşitli müşteri aktiviteleriyle uğraşan birçok iş ortağımıza yardım ediyoruz. İş ortaklarımızın işletmeleri çeşitli olmasına rağmen, genellikle benzer türde destek ve hizmetlere ihtiyaç duyuyorlar. Şikayet yönetimi, müşteri anketleri, genel soruşturmalar, kampanya ve ürün bilgileri bunun yaygın örnekleri olarak sıralanabilir.

Müşterilerinizle iletişimin herhangi bir yönünü yönetme konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda ve müşterilerinize en iyi deneyimi verebilmek için size özel tasarladığımız uzman programlarımızla en iyi çözümleri sunuyoruz. Birincil misyonumuz müşteri ilişkilerinizi daha büyük bir memnuniyete dönüştürmek ve müşterilerinizin sadakatine katkıda bulunmak. Bir CRM ajansı olarak hareket eden programlarımızı geliştiriyor ve her müşterinin profiline göre beklentilerinizi karşılıyoruz.

Hasar karşılama, süreç bilgilendirme, 7/24 çalışan müşteri hizmetleri, web chat çözümleri hizmetlerimiz ve geniş tedarikçi ağımız ile hasar ve onarım sürecini kolaylaştırıyor müşterilerinizin bu süreci daha kontrollü bir şekilde yürütmesine yardımcı oluyoruz.