Birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluğun değerleriyle dünyanın en büyük sigorta ve asistans şirketi olarak, eşsiz bir kombinasyona sahibiz. Farklı kültürlerden, dillerden, becerilerden ve kişiliklerden oluşan küresel bir aileyiz. İçten dışa inşa edilen Allianz Partners’ta herkes şirketin başarısında rol oynar ve geleceği şekillendirmeye yardımcı olur.

Kültürümüz bizim için önemlidir çünkü önemli olan sadece sonuçlar değil aynı zamanda bu sonuçların nasıl elde edildiğidir. Her adımımızda, insani ve kültürel değerlerimiz bize yol gösterir: Müşteri ve Pazar Mükemmelliği, İşbirlikçi Liderlik, Güven ve Girişimcilik.

Allianz Partners people attributes: entrepreneurship
Sağlam temelimizin verdiği güvenle girişimcilik ruhunu cesaretlendiriyoruz. En iyi sonuçları elde etmek için değişen çevresel şartlarda keşfetmeye, öngörmeye, değişimi kucaklamaya ve risk almaya ihtiyacımız var. Çalışanlarımızı, projelerini ve kararlarını sahiplenebilecekleri ve sorumluluk alabilecekleri bir ortam oluşturmaya teşvik ediyoruz.
Allianz Partners people attributes: trust
İş ortaklarımızın ve çalışma arkadaşlarımızın yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk kanalıyla eriştiğimiz geniş topluluklarla da ilişkimizin temelinde şeffaflık ve dürüstlük var. Her sesin eşit duyulduğu dürüst, çeşitli ve kapsayıcı bir işyeri ortamını teşvik ediyoruz.
Allianz Partners people attributes: customer and market excellence
Biz her temas noktasında mükemmelliği sağlamak için ekstra yol kat ediyoruz. Müşteri geri bildirimleri alıyoruz, ürünlerimizi ve çözümlerimizi sürekli iyileştirmek için piyasa trendlerini öngörüyoruz. Amacımız, sektörün standartlarını belirlemek.
Allianz Partners people attributes: collaborative leadership
Bizim işimizde liderler, her seviyede ekip oyuncularıdır. Takımlarına bir amaç sağlar, kendi projelerini geliştirmeleri için onları destekler ve yönlendirirler. Kapsayıcı ve saygılı kültürümüz, ekipler ve bölümler arasında işbirliğinin yanı sıra en iyi uygulamaları ve bilgi alışverişini destekler.
Στην Allianz Partners, ενθαρρύνουμε τους εργαζομένους μας

Allianz Partners'da biz zorlukları engeller değil, fırsatlar olarak görüyoruz. Çalışanlarımıza projeleri yeni açılardan görmeleri ve imkansızı hedeflemeleri için cesaret veriyoruz.

Farklı zihinlerin gücüne inanıyoruz. 44 ülkede bulunan ve 70 dilde konuşan 19.000'den fazla çalışanı ile Allianz Partners, gerçekten farklı, açık fikirli ve ilginç bir işyeri sunuyor. Bu çeşitlilik, başarımızın arkasındaki önemli bir itici güçtür ve biz her kökenden, milletten, cinsiyetten, tercihten ve tüm kültürlerden insanları hoş karşılarız.

Çalışanlarımızın Allianz Partners’dayken evlerinde hissetmelerini istiyoruz. Bütün fikirler bizim için önemlidir. Tüm çalışanlarımız kapsayıcı, saygılı ve destekleyici bir çalışma ortamı içerisinde takdir edilir ve motive edilir. Burası insanların önemli olduğu bir yerdir.