Dünyada Biz

Herkes hayatının bir noktasında yardıma ve bakıma ihtiyaç duyar. Ve hiç kimse o ihtiyaç anlarında tek başına olmak istemez. Her şirketin kendi risklerini, zorluklarını, ihtiyaçlarını ve isteklerini anlayan bir ortağa ihtiyacı vardır. Neyse ki, iş ortaklarımız, müşterileri veya çalışanları nerede olursa olsun, Allianz Partners doğru çözümü sağlamak için oradadır.

Allianz Partners olarak, müşterilerimiz nerede, ne zaman ihtiyaç duyarsa duysun, onlara sürekli çözümler sunuyoruz. Dünyanın neresinde olursak olalım, global olarak standartlaştırılmış gereksinimleri ve yerel olarak uyarlanmış talepleri karşılayan gerçek zamanlı, sorunsuz çözümler ile insanların ihtiyaç duydukları anlarında yanlarında oluyoruz.

Servis verdiğimiz alanlarda uzmanlaşmış, kalite kontrollü, 400.000'in üzerindeki servis sağlayıcıdan oluşan eşsiz küresel ağımızın büyüklüğü sayesinde iş ortaklarımıza uzmanlığımızın tüm alanlarında etkili çözümler sunabiliyoruz.

Allianz Partners, 21.000'in üzerinde profesyonel çalışanı olan global bir ailedir ve 5 kıtada, 78 ülkede, 70 farklı dilde hizmet vermektedir. Yetenekli uluslararası hizmet ağımız, yılda 365 gün 24 saat çalışıyor ve yılda 65 milyonun üzerinde vakaya çözüm üretiyor.

Allianz Partners group offices and countries with commercial activities