İşimizin temelinde insanlara yardım etmek yer alıyor. Yardımseverliği müşteri deneyiminin her zaman, her yerde parçası haline getirerek müşterilerimizin işlerine değer katıyoruz.

Biz global bir iş yapıyoruz. Allianz Partners’ın dünya çapında varlığı, zor zamanlarda ya da basit bir tavsiyeye ihtiyaç duyulduğunda evinde ya da seyahat etmekte olan insanların 7 gün 24 saat yanında olduğumuzu gösteriyor. Aynı zamanda, küresel olarak birbiriyle uyumlu hizmetlerin yerel uzmanlıkla uygulandığını ifade ediyor. 

Global uzmanlardan oluşan ekibimiz Allianz Partners’ın insanlara yardım etme misyonu doğrultusunda çalışıyor. İş ortaklarımızın müşterileri ve çalışanları ile ilişkilerini önemsiyoruz. Bu ilişkileri sürekli olarak güçlendirmek, marka sadakatini geliştirmek ve insanların hayatlarını daha basit, daha güvenli ve daha keyifli hale getirmek için ekstra yol kat ediyoruz. 
Allianz Grup'un bir parçası olarak güçlü bir temelimiz var. Ancak bunun yanında, yenilikçi ve çevik olma, teknolojik ve coğrafi sınırları zorlama yeteneğine sahibiz. Çevik yaklaşımımız, faaliyet gösterdiğimiz sürekli değişen şartlara karşı esnek ve duyarlı olmamızı sağlar. Gelecek için hazırız.
Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi piyasaya sunmak için kullandığımız uzmanlaştığımız dört Allianz Partners iş koluna sahibiz. Bunlar ticari markalarımız olan Allianz Assistance, Allianz Automotive, Allianz Care and Allianz Travel.
Allianz Partners corporate brand
Allianz Partners commercial brands